piątek, 8 sierpnia 2014

Werewolf

Hej!
O stylizacji na szybko. Gorąco, żar z nieba, człowiek się topi. Uratował mnie t-shirt z Sinsay, spodenki z Tally Weijl i słomiane koturny z bazarku. Wiecie, że w żadnej sieciówce nie mogłam takich znaleźć? Same jakieś powydziwiane, niewygodne albo za połowę mojej pensji. W końcu się wkurzyłam, stwierdziłam, że mam dosyć i pojechałam na Bakalarską. Potargowałam się trochę i kupiłam je za całe 30 zł. Poprzednie kupione od nich nosiłam 3 lata i się nie rozpadły, oby z tymi było tak samo. Czarna torba pochodzi z Housa. Zakochałam się w niej już jakiś czas temu, ale kosztowała 119 zł i uznałam, że nie jest tyle warta. Trafiłam na nią ponownie jakoś pod koniec lipca i zapłaciłam całe... 29,90 zł ;) Warto było czekać!
Ostatnio w ogóle wpadłam w jakiś wyprzedażowy szał. Myślałam, że w sierpniu nie znajdę już nic wartego uwagi- brzydkie, wielkie albo jak dla dziecka. Na szczęście się pomyliłam :) Wstawiam zdjęcia na Instagram (chyba mnie uzależnił!), także część z Was pewnie widziała moje nowe nabytki, a jeśli ktoś nie widział i jest ciekawy, to zapraszam na mój INSTAGRAMOWY PROFIL. Wcześniej myślałam, że ta aplikacja nie służy niczemu, jest nieciekawa i bezsensowna. A potem okazało się, że to kopalnia inspiracji, nowych pomysłów, ludzi z ciekawymi pasjami, zdjęć z podróży. Ostatnio zaczęłam bawić się filcem- coś tam sobie szyję- i znalazłam na Instagramie mnóstwo ludzi, którzy zajmują się tym od wielu lat. Mogłam dopytać o różnego rodzaju szczegóły, na które nie mogłam znaleźć odpowiedzi. Cud, miód i orzeszki :) 
Ale ciągle mi mało, bo jest jeszcze tyle rzeczy do odkrycia! Zachęcam Was, żebyście w komentarzu zostawili adres do swojego profilu na Instagramie- jestem bardzo, bardzo ciekawa i z chęcią Was odwiedzę ! :)
bluzka- Sinsay
szorty- Tally Weijl
torba- House
koturny- Bakalarska

Pamiętajcie o zostawieniu linka z Waszym profilem na Instagramie!
Buziaki :)4 komentarze:

Prosimy o merytoryczne komentarze, a nie te składające się z kopiuj-wklej, bo na co komu takie nieszczere opinie? :)
Możecie zostawiać adresy swoich blogów, chętnie Was odwiedzimy :)