czwartek, 28 sierpnia 2014

Inspiracje Jesień 2014

Hej!
Miałam dzisiaj podzielić się z Wami moją jesienną wishlistą, ale stwierdziłam, że lepiej zacząć od początku, a nie od środka. Już spieszę z wyjaśnieniami. Zanim stworzę pełną i sensowną wishlistę, szukam w internecie inspiracji. Nie ma znaczenia, czy są to outfity z zeszłego roku, czy sprzed lat pięciu- szukam czegoś, co każe mi zatrzymać wzrok na dłużej. Jak mówią niektórzy- internet to jeden wielki śmietnik, w którym czasem można znaleźć to, czego się szuka. Rzeczywiście, znalezienie tego, co nas interesuje bardzo często graniczy z cudem. Ja, szukając swoich jesiennych inspiracji, spędziłam wiele dni przedzierając się przez gąszcz nieciekawych zdjęć i, brzydko mówiąc, odpadków. Ale wysiłek się opłacił. Uznałam poszukiwania za zakończone i mogę się już z Wami podzielić tym, co mnie zainspirowało. Każda jedna stylizacja jest według mnie dopracowana w każdym calu i nic bym w niej nie zmieniła- jedynie zmodyfikowałabym kolejnym razem, żeby nie nosić tego samego zestawu ubrań non stop :)
No, to miłego oglądania! Dajcie znać, co Wam się podoba najbardziej.
Buziaki, Ettelienne.

PS.
Niestety zdjęcia są różnej wielkości. Nie mogłam wyrównać ich rozmiaru bez utraty jakości, także, musicie się przemęczyć... ;)3 komentarze:

  1. Świetne zdjęcia. Sama mam folder z inspiracjami na komputerze. I niekoniecznie muszę podążać za tendami z tego sezonu. Lubię starsze zdjęcia ;)

    OdpowiedzUsuń

Prosimy o merytoryczne komentarze, a nie te składające się z kopiuj-wklej, bo na co komu takie nieszczere opinie? :)
Możecie zostawiać adresy swoich blogów, chętnie Was odwiedzimy :)