piątek, 19 września 2014

We're all wonderful

Nie żeby okulary przeciwsłoneczne były niezastąpionym elementem tej stylizacji, ale spałam dziś 4 godziny, więc wybaczcie, że tym razem nie patrzę Wam w oczy.
Na szczęście dzień zaczęłam od podwójnej kawy z przyjaciółką, która idealnie trafiła z niespodzianką w postaci tych właśnie okularów. Nie jest to ani Massada Eyewear ani Ray-Ban, ale świetnie czuję się w ich kocim kształcie.
Lepiej niż mocna kawa rozbudziła mnie wizja wyjazdu do Berlina. Udało nam się kupić bilety za jedyne 60 zł w 2 strony! Promocja na przejazdy do Berlina & Pragi trwa jeszcze do niedzieli (na terminy 29.09 – 14.12.2014), jeśli podobnie jak ja nie potraficie długo usiedzieć w jednym miejscu, to szczegóły znajdziecie pod tym linkiem: http://www.simpleexpress.eu/pl/bilety-simple-express-60
Miłego weekendu,
Alohamarii

It's not that I think sunglasses are essential for this outfit, but I've slept only 4 hours, so I hope you understand why I'm hiding my eyes.
But I had a great beginning of the day, I met with my best friend and I got from her as a gift these sunglasses. They aren't from any famous brand, but I feel very good with this 'cat eye' shape.
More awakening than a strong coffee was buying tickets to Berlin, for surprisingly low price. Here you can find more details: http://www.simpleexpress.eu/en/simple-express-60-prague-berlin-warsaw
Enjoy the weekend,
Alohamariibluzka/shirt - Only
spódnica/skirt - Zara
torebka/clutch bag - American Eagle Outfitters
buty/shoes - New Look
okulary/sunglasses - prezent/gift

Gendarmenmarkt, Jarmark bożonarodzeniowy w Berlinie
Źródło:http://www.cadadia.com/files/024.jpg
4 komentarze:

  1. śliczna bluzeczka :) pięknie wyglądasz! ;-)

    OdpowiedzUsuń
  2. Jarmark jest niesamowity, chciałabym go kiedyś zobaczyć na własne oczy :(
    ➳ blog

    OdpowiedzUsuń

Prosimy o merytoryczne komentarze, a nie te składające się z kopiuj-wklej, bo na co komu takie nieszczere opinie? :)
Możecie zostawiać adresy swoich blogów, chętnie Was odwiedzimy :)