sobota, 27 września 2014

Heart of steel

Dziękuję Wam za wszystkie komentarze pod postami, zawsze wywołuje to uśmiech na mojej twarzy, kiedy widzę, że chciało Wam się wyrazić swoją opinię, i to najczęściej pozytywną.
Dołączyłam do prowadzenia bloga z Ettelienne 2 miesiące temu, kiedy przechodziłam dość trudny czas w swoim życiu. Było to niedługo po zakończeniu poważnego związku (mieszkanie razem, wspólnie przygarnięty pies itd.). Nie żałuję niczego - pamiętam o wspaniałych chwilach i wyciągam wnioski z doświadczeń na przyszłość. Ale wiem też i chcę Wam to powiedzieć, że nie ma sensu marnować czasu z kimś, kto Cię nie docenia, demotywuje i ciągnie w dół. Jeżeli tak jest, to najwyższy czas poszukać kogoś, kto będzie cieszył się z  Twoich sukcesów i wspierał na drodze do celu! A najlepiej jest zrobić mały krok naprzód i skupić się na realizacji siebie - wtedy TA WŁAŚCIWA OSOBA sama się niebawem odnajdzie. Na początku łatwo nie było, ale z perspektywy czasu mogę Wam powiedzieć, że budzę się rano szczęśliwa dzięki temu właśnie, że w końcu czuję się silna i niezależna - rozwijam swoje pasje, dbam o siebie (treningi,gotowanie pyszności,domowe spa), kończę studia i udało  mi się w wakacje odłożyć na kolejne (zarządzanie modą!).
Trochę się dzisiaj zrobiło osobiście;) Pamiętajcie, że każda z nas jest ważna, absolutnie wyjątkowa i zasługuje na szczęście, dlatego jeżeli czujesz, że gaśniesz w obecnym związku, to uwierz w siebie i odnajdź w środku odrobinę pozytywnej energii na dobry początek. Czas powalczyć o swoje lepsze JUTRO!`
Dużo miłości <3,
Alohamarii

Thanks for all wonderful comments, they always make my day and bring smile to my face!
I've started to blog together with Ettelienne when I was going through hard time in my life. It was just after the end of a serious relationship (living together, taking a dog from a shelter). I don't regret anything - I remember about good times and I draw conclusions which may be useful in future. But I know it, and want to tell you that - there's no point in being with someone who doesn't appreciate you, who demotivates and takes you down. If it happens so, it's high time to look for someone who's gonna be happy about your success and gonna support achieving your goals! And the best thing to do is to focus on yourself and the right person will just appear. It wasn't easy for me, but with hindsight I can tell you that I really wake up happy every morning, thanks to that I finally feel strong and independent.
Today it's a bit personal;) Remember, that each girl is important, absolutely unique and deserves for happiness. So if you feel that your relationship doesn't make you a better person, start believing in yourself, find a bit of positive energy inside and begin new life. It's time to fight for a better tomorrow!
Lots of love <3,
AlohamariiBluzka koronkowa / Lace blouse - no name
Marynarka / Jacket - H&M
Spodnie / Trousers - H&M
Buty - Stradivarius
Torebka / Clutch bag - no name
Buty / Shoes - Stradivarius5 komentarzy:

 1. Ta marynarka jest zachwycająca :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Cieszę się że jesteś szczęśliwa, ślicznie wyglądasz !!

  OdpowiedzUsuń
 3. Wspaniały krok. Ktoś taki, jak Ty zasługuje na kogoś wspaniałego, kto będzie motywował, wspierał i kochał !

  Ps. Pięknie wyglądasz, bardzo kobieco i zmysłowo!

  Twoja S.

  OdpowiedzUsuń

Prosimy o merytoryczne komentarze, a nie te składające się z kopiuj-wklej, bo na co komu takie nieszczere opinie? :)
Możecie zostawiać adresy swoich blogów, chętnie Was odwiedzimy :)