niedziela, 4 maja 2014

Insta Mix

Hej!
Dawno mnie nie było, a wszystko dlatego, że przydarzyło nam się okropne nieszczęście... Pomieszkaliśmy w nowym mieszkaniu niecały miesiąc, a tu trach... Sąsiadka z góry nas zalała. Biegaliśmy przez parę godzin, wymienialiśmy ręczniki, z sufitu i rogów mieszkania lało się ciurkiem, a sąsiadki nie można było nigdzie znaleźć. W końcu policja jakoś do niej dotarła, babka dopiero po kilku godzinach przyjechała i zaczęła zbierać wodę u siebie. Efektem wielkie plamy na suficie i ścianach a do tego pęknięcia w różnych miejscach. Przez 2 dni nie mieliśmy prądu, wody i ogrzewania, nadal śmierdzi wilgocią... Eh, nie do takiego mieszkania się wprowadzaliśmy :( Czeka nas remont, nie wiem gdzie na ten czas się przeniesiemy. 
Dobrze, że kolega zaprosił nas na majówkę do siebie na działkę. Uciekłam od problemów i przez 4 dni nie musiałam myśleć o niczym. Teraz już wróciłam i czas się wziąć do roboty.
Dzisiaj postanowiłam wrzucić trochę zdjęć z mojego Instagrama, bo tam działam całkiem często. Kiedyś myślałam, że to narzędzie dla hipsterów, ale przekonałam się do niego ;) Przyjemna aplikacja i zjadacz czasu :) Dotychczas nie mieliście okazji zobaczyć zdjęć z moich treningów, także tym bardziej zachęcam Was do przejrzenia posta i zajrzenia na mój profil na Instagramie- po prawej stronie jest odnośnik :)
Buziaki! :)


  


6 komentarzy:

  1. uwielbiam takie posty :) widać, że masz bardzo ciekawy profil na Instagramie :)
    http://coeursdefoxes.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń
  2. Wow fotki z tego postu poprostu świetne! *.* Bardzo ładnie Ci w loczkach :D

    OdpowiedzUsuń

Prosimy o merytoryczne komentarze, a nie te składające się z kopiuj-wklej, bo na co komu takie nieszczere opinie? :)
Możecie zostawiać adresy swoich blogów, chętnie Was odwiedzimy :)