niedziela, 19 stycznia 2014

I don't wanna miss a thing

Hej!
Podobno piątek trzynastego to pechowy dzień. Muszę się doszkolić i dowiedzieć skąd w ogóle wziął się ten przesąd i który pechowiec postanowił o tym opowiedzieć. Ja mogę śmiało nazwać pechowym dniem niedzielę dziewiętnastego. A dlaczego? No to po kolei. 
Przygotowałam na dzisiaj fajną stylizację, którą chciałam Wam pokazać. Zebraliśmy z chłopakiem swoje gorące kupry i postanowiliśmy ruszyć na zdjęcia na drugi koniec miasta. Auto nam zamarzło. Normalnie całe. Szyby oblodzone, drzwi oblodzone, nawet antenki mróz nie oszczędził. No to skrobiemy i grzejemy. Udało się, ruszamy, jesteśmy w połowie drogi, a tu nagle żaróweczka nad głowami nam się świeci- karta pamięci została w laptopie! Co zrobić- szybka decyzja, wracamy. Korek. Jak stąd do Pacanowa. Dotarliśmy, bierzemy kartę, jedziemy. Na obrzeżach miasta jeszcze gorszy mróz. Jakiś neon pokazuje nam -3, jednak wieje strasznie, więc pewnie z -10 odczuwalnej. Stoję i myślę sobie, że dupa, że się w ten mróz nie rozbiorę przecież. Kombinuję, kombinuję... Tak się nakombinowałam, że wyrżnęłam jak długa i obiłam sobie tyłek. Co za pech! Chłopak już krzyczy, że mu ręce odmarzają, no i tak... I zdjęcia są jakie są. Musicie sobie wyobrazić moją świetną stylizację pod spodem, a dzisiaj pochwalę się moją ukochaną parką, czapką, ciepluchnym kominem i rękawiczkami w kolorze brudnych zębów :-) 
Na domiar wszystkiego chłopak się właśnie na mnie obraził z bliżej nieokreślonego powodu, uciekł do kuchni i siedzi tam od godziny. Taaaaakże tego... Trzymajcie za mnie kciuki, żeby już nic złego mi się dzisiaj nie wydarzyło!
kurtka- Reserved
spodnie- Reserved
buty- butik
szalik, czapka, rękawiczki- allegro

7 komentarzy:

 1. Świetny ciepły zestaw ! :) Słodko Ci w tej czapce !

  OdpowiedzUsuń
 2. świetnie wyglądasz ;-) praktyczny, ciepły zestaw- super! :))

  OdpowiedzUsuń
 3. cóż może to nie był najlepszy dzień ale wyglądasz świetnie! mam nadzieję, że chłopak się odbraził:)

  http://zakreconamamuska.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. świetnie wyglądasz pomimo takiego pechowego dnia :) mam nadzieję, że chłopak juz się nie gniewa :)

  http://lamodalena.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 5. Świetne BUTY !
  piękne zdjęcia

  Jeśli ktoś jest chętny , zapraszam na swojego bloga :) www. blackelegancee.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń

Prosimy o merytoryczne komentarze, a nie te składające się z kopiuj-wklej, bo na co komu takie nieszczere opinie? :)
Możecie zostawiać adresy swoich blogów, chętnie Was odwiedzimy :)